Arrabona FC 6-3 (2-0) Colorspectrum Aramis

Arrabona: Takács - Csenteri, Bieder, Kertész, Varga, cs:Pánczél, Krén, Szabó, Germán, Polgár, Farkas, Edző:Molnár Attila

Aramis: Sikur - Nagy, Besenyei, Kőrösi, Sivák, cs:Frank T., Frank P., Csernai, Rábl, Hasenauer, Munkácsi, Gremsperger, Edző:Frank Tamás

Gólszerző: Csenteri(2), Krén (2), Kertész, Varga ill. Frank T., Nagy, Besenyei

Sárga lap: kertész, ill. Sikur

Nem várt vereség

Váratlan vereséget szenvedtünk a bajnokság 8. fordulójában a tabella végén helyet foglaló Arrabona FC Győr csapatától 6-3 arányban. Nem indult jól számunkra a mérkőzés, hiszen a negyedik perc elején egy elkerülhető góllal vezetést szerzett ellenfelünk, majd nem sokkal később Frank Tomi büntetőt hibázott. A hazaiak óriási akarattal és elszántsággal játszottak, mi is felvettük velük a versenyt de sajnos a helyzetkihasználásunkkal ezúttal is gondok voltak, míg a Csenteri Csongor vezette győriek magabiztosan használták ki kontralehetőségieket, így 2-0-ás előnnyel zárták a félidőt.

A folytatás sem az elképzeléseink szerint alakult, képtelenek voltunk gól rúgni, viszont a 6. és a 7. percben is kaptunk egyet, ekkor már négygólos(!) volt a hátrányunk. Más választás nem lévén már ekkor kapus helyett mezőnyjátékossal próbálkoztunk, azonban ez sem hozott túl nagy sikert, hiszen a három rúgott gólunk mellé még kettőt kaptunk, amely azt jelentette, hogy 6-3 arányban alulmaradtunk az eddig mindössze 1 pontot szerző ellenfelünkkel szemben.

Összességében elmondható, hogy ilyen helyzetkihasználással egyszerűen nem lehet bajnoki mérkőzést nyerni, és a bekapott hat gól is önmagáért beszél. Reméljük a négybe kerülés szempontjából nem követtünk el végleges hibát, és a januárig hátralévő két mérkőzésen (Fortuna, Gödöllő) megszerezzük a számunkra nagyon fontos hat pontot.

Legközelebb december 7-én pénteken 20.00 órától Budafokon a Fortuna csapatát látjuk vendégül.