Goldball RFC Csömör 2-2 (0-0) Colorspectrum Aramis

Játékvezetők: Dobó G., Mocsári T., Futó T.

Csömör: Lakos - Szimcsák, Jenei, Ughy, Jávor, cs:Nyári, Weisz, Kilik, Somogyi, Riscutia, Füzy, Kovács, Edző:Somogyi Krisztián

Aramis: Sikur - Csernai, Hasenauer, Nagy G., Sivák, cs:Felipe, Szűcs, Dávid, Munkácsi, Kőrösi, Bártfai, Gremsperger, Edző:Frank Tamás

Gólszerző: Nyári, Weisz,  ill.  Hasenauer, Csernai

Sárga lap: -  ill. Nagy G.

Megérdemelt pontszerzés Csömörön

A 3. fordulóban Csömörön lejátszott rangadón, egy élvezetes, izgalmas mérkőzésen 2-2-es döntetlent játszottunk, amely a mérkőzés képe alapján igazságosnak mondható.

A mérkőzés elején mindkét csapat fegyelmezetten, inkább a biztonságra törekedve játszott, ennek ellenére mindkét kapusnak akadt védenivalója. Csapatunk inkább a labdatartásra, míg a hazaiak a kontratámadásokra helyezték a hangsúlyt, küzdelmes, izgalmas volt a mérkőzés ennek ellenére az első játékrészben nem esett gól.

A második félidő nem indult jól számunkra, hiszen a 22. percben Nyári Gusztáv, a 25. percben Weisz Tamás is betalált a kapunkba. Szerencsére a játékosaink nem adták fel egy pillanatra sem, aminek meg is lett az eredménye a 31. percben Hasenauer Peti góljával szépítettünk. Három perc volt már csak hátra, amikor kapus helyett mezőnyjátékossal próbálkoztunk, szerencsére ez a húzás is bejött és Csernai Gabi góljával egalizáltuk az eredményt. Ezután is mindkét csapat megpróbálta kicsikarni a győzelmet jelentő gólt, de többek között a két kapus remeklésének köszönhetően maradt a 2-2-es végeredmény.

A két remek csapat nagyszerű mérkőzésén a helyzetek és a játék képe alapján a döntetlen igazságosnak mondható.

Legközelebb szeptember 26-án pénteken 20.00 órától Budafokon az eddig 100%-os Dupont-Fortuna csapatát fogadjuk.

Somogyi Krisztián (Goldball RFC Csömör): Igazi rangadóhoz méltó ütközet volt. Az első félidőben kimaradó helyzetekkel teli. A másodikban kivont kardok után gólok itt is, ott is. Én igazságosnak tartom a pontosztozkodást, mind a két csapat rászolgált az 1-1 pontra.

Frank Tamás (C.Aramis): Úgy érzem, hogy az első félidőben mindenféleképpen jobban és magasabb színvonalon játszottunk, mint az ellenfél. Ez sajnos csak helyzetekben mutatkozott meg, amiket nem tudtunk kihasználni. A második félidő elején gyorsan vezetést szerzett a Csömör, ez egy kicsit megijesztett bennünket. Szerencsére fel tudtunk állni a vesztes állásból és úgy gondolom a döntetlen itt most egy jó eredmény, de azért van némi hiányérzetem.