Colorspectrum Aramis 5-8 (1-3) Üllő FC Cső-Montage

Játékvezetők: Kovács Gábor, Szőts Gergely, Baghy Csaba

Aramis: Sikur - Nagy G., Németh P., Tóth Sz., Kiss T.
Cserék: Dávid, Sivák, Birinyi, Roni, Hasenauer, Ködöböcz, Tyukász
Vezetőedző: Frank Tamás

Üllő FC Cső-Montage: Reveland, Szalay, Magyar, Simon, Krizbai
Cserék: Mezőfalvi, Bánfalvi, Simon, Lantos, Takács, Erdős, Laucsek
Vezetőedző: Tóth Miklós

Gólszerzők: Roni (7', 20', 30', 37', 39') ill. Simon (1', 30'), Bánfalvi (5', 25'), Krizbai (15', 22'), Takács (34'), Szalay (36')

Sárga lap: Kiss (23') ill. Szalay (39')

Siralmas pontvesztések

Az éppen élen álló csapatunknak beletört a bicskája a lelkes Cső-Montage fogadtatásába. A találkozón először is elfelejtettünk kijönni a pályára és ellenfelünk már 2-0-ás előnyt szerzett, majd Németh Peti gyönyörű lövése pattant ki kapufáról. Még mindig nem találtuk a fonalat, de Roni góljával tudtunk szépíteni. A félidő újra 2 gólos előnyt hozott a vendégeknek.

A szünet után újra Roni talált a kapuba, amivel felcsillant a remény az egyenlítésre is. A játék úgy alakult, hogy újabb két gólt szereztek az üllőiek. Próbálkoztunk 5 a 4 elleni játékkal is, de sajnos sem tudtunk gólt szerezni, sőt ellenfelünk kihasználta hibáinkat és még ebből is előnyt szerzett. Roninak újabb mesterhármasa született és még két gólt szerzett, de ellenfelünk sem maradt tétlen. Roni 5 gólja ellenére vereséget szenvedtünk és így nagyon fontos 3 pontot veszítettünk el.