Colorspectrum Aramis 3-2 (1-0) DEAC Futsal Club

Játékvezetők: Kömpf Gyula, Rózsa Norbert, Kovács Péter

Aramis: Sikur - Nagy G., Dávid, Sivák, Roni
Cserék: Németh P., Hasenauer, Tóth Sz., Frank T., Öreglaki, Gorjánácz, Tyukász
Vezetőedző: Frank Tamás

DEAC Futsal Club: Szalánczi - Kiss A., Siska, Fekete, Angyalos
Cserék: Elek, Ábel, Nagy Zs., Berecz, Sánta, Domokos, Fábri
Vezetőedző: Kozma Mihály

Gólszerzők: Roni (2'), Nagy G. (35'), Németh P. (40') ill. Kiss A. (34'), Nagy Zs. (39')

Sárga lap: Németh P. (34') ill. Domokos (31')

Szerencsés végjáték

Mindkét csapatnak nagy jelentőséggel bíró mérkőzésnek néztünk elébe, hiszen Kozma Mihály által vezetett DEAC csak egy ponttal voltak a lemaradva. A mérkőzést jól kezdtünk, Roni találatával hamar előnyre tettünk szert. A további 18percben sok lehetőséget hagytunk ki, így 1:0-s fordulás volt.

A következő 20 percben is inkább csak szép játékot láthattunk, mint sok gólt. Ellenfelünknek azonban sikerült egyenlíteni, de Futre góljával hamar visszaszereztük a vezetést. Az utolsó percek hozták az izgalmakat, amikor is a debreceniek egyenlítettek újra. Frank Tamás bevetette az 5 a 4 elleni játékot és az utolsó másodpercekben mellénk állt a szerencse és a rutinos Németh Peti megszerezte a 3 pontot jelentő gólt.