Futsal NB I 2014/15

Elfogytunk

2015. május 8. - A felsőházi rájátszás közepe felé elfogytunk és nem tudtok hozni sem a kötelező, sem a kiemelkedő meccseket. Sérültekkel teli kis csapatunk küzdött Berettyóújfalun, azonban egy pontot sem tudtunk szerezni. Hamar vezetést szereztek a hazaiak, a 2:0-s eredményt a 9. percben Hosszú Ádi góljával szépítettük.

Tíz perc elteltével egy öngól hozott nekünk döntetlent, de fel sem fogtuk még, amikor az MVFC újra 2 góllal vezetett. Ismét hátrányból folytattuk a mérkőzést, hajtottunk és a helyzetkialakítások is megvoltak, Boldizsár Márk jó hálóőrként szolgált. Sok kapkodás és pontatlanság jellemezte játékunkat, gólt nem tudtunk szerezni. A hazaiak már 5:2-re vezettek és fogyott az idő, az utolsó 2 percben Zeze duplázott 1-1 jól kidolgozott variációból, azonban ez már csak a szépítésre volt elég. Ismét nem szereztünk pontot.

MVFC-Berettyóújfalu: Tihanyi - Trencsényi, Lovas, Gál, Dávid
Cserék: László, Szabó P., Komáromi, Sánta, Nagy T., Birinyi, Hajdu, Nagy I.
Vezetőedző: Turzó József

Aramis SE: Sikur - Horváth N., Hosszú, Horváth Sz., Roni
Cserék: Farsang, Klacsák, Sebestyén, Vattamány, Frank T., Csopaki, Boldizsár, Soós
Vezetőedző: Tóth Szabolcs

Gólszerzők: Lovas (3'), Trencsényi (6', 28'), Nagy T. (19'), Dávid (19', 39') ill. Hosszú (9'), Dávid (18', ö.g.), Csopaki (39', 40')

Sárga lap: Komáromi (25')