Vasas 1988 Déli FC - Colorspectrum Aramis-Illyés 8-5 (5-3)

Játékvezetők: Kömpf Gyula, Vámos Tamás, Temesi Tibor

Vasas 1988 Déli FC: Fehér J. - Veres, Solti, Fehér K., Füzy
Cserék: André, Ruzicska, Páj, Nagy Zs., Zalatnai, Nagy A., Závodszky
Vezetőedző: Tóth Keve

Colorspectrum Aramis-Illyés: Soós - Vattamány, Farsang, Gorjánácz, Seregi
Cserék: Ködöböcz, Öreglaki, Sárosi, Korozmán, Felipe, Apatin, Tyukász
Vezetőedző: Németh Antal

Gólszerzők: Füzy (6', 14', 19'), Páj (17'), Solti (20'), Fehér K. (34', 39'), Andrá (40') ill. Felipe (9'), Farsang (13'), Vattamány (18'), Korozmán (25'), Öreglaki (36')

Sárga lap: - ill. Tyukász (34')

Felülkerekedtek rajtunk ismét

Az első játékrészben fej-fej mellett haladt a két csapat, a gólok is szinte azonos percekben születtek. A félidőre a Vasas mégis 2 góllal el tudott húzni.

A második félidő még kiélezettebb és durvább játékot hozott. Sajnos egyszer sem tudtuk megfordítani az eredményt, sőt az 5 a 4 elleni játékunk is ellenfelünknek jelentett gólszerzést. Helytálltunk az erőszakosan játszó Vasas ellen, akik ismét áttaroltak rajtunk, jelenleg is a középmezőnyben vagyunk.

Jövő évi első mérkőzésünk (január 6.) Tolnán lesz, reméljük az őszi szezont megismételve jól teljesítünk.