Colorspectrum Aramis 3-2 (1-0) Üllő FC Cső-Montage

Játékvezetők: Kovács Gábor, Rózsa József, Makk László

Aramis: Sikur - Nagy G., Hasenauer, Sivák, Kiss T.
Cserék: Öreglaki, Korozmán, Szeghy, Birinyi, Németh P., Tóth Sz., Tyukász

Üllő FC Cső-Montage: Laucsek - Szalay, Mezőfalvi, Rajnay, Simon Á.
Cserék: Magyar, Póta, Simon Zs., Bánfalvi, Dobos, Reveland, Wimmer
Vezetőedző: Tóth Miklós

Gólszerzők: Körözmán (9'), Tóth Sz. (36', 39') ill. Szalay (29', Bánfalvi (31')

Sárga lapok:

A legjobb 4 között

A legjobb 4 közé jutásért játszott 3. és egyben utolsó mérkőzésünkön is tudtunk győzni. A találkozó nekünk kedvezően kezdődött, hiszen vezetést tudtunk szerezni Krisz találata által és jól sikerült a labdatartásunk is. A fordulás után 10perc elteltével megzavarodtunk és ismételten a saját hibánk miatt kaptunk két gólt, mellyel megfordította ellenfelünk az eredményt.

Itt már bőven volt izgalom és kapkodás, hiszen az üllőieknél felcsillant a remény az első győzelmükre a rájátszásban, nálunk meg, hogy újabb mérkőzést kell játszani ellenük az utolsó győzelemért. A játék képe alapján ezen a meccsen is mi voltunk az esélyesebbek és ezt be is bizonyítottuk és a vége előtt 4 perccel Tóth Szabi góljával tudtunk egyenlíteni. A 39. percben pedig ismét Szabi találata mentett ki a 2x5 perc hosszabbítástól és az esetleges újabb mérkőzéstől a Cső-Montage-vel.
Az utolsó percben is nagy szerepe volt Futrénak, hiszen a hosszú másodperceken át tartott labda által megakadályozta az esélyét is, hogy ellenfelünk kiegyenlítsen.

Jónak mondható, hogy mi is 3 mérkőzésből tudtunk továbbjutni a legjobb 4 közé. Tudjuk, hogy a magyar bajnokság legerősebb ellenfelével kell megküzdenünk. Készülünk a Győr elleni mérkőzésekre és reméljük izgalmas játékot tudunk velük játszani és talán  még az ellenszert is megtaláljuk valamelyik mérkőzésen ellenük.

Tóth Szabolcs (Colorspectrum Aramis): A rájátszás 3. mérkőzésén magunknak tettük nehézzé a Cső-Montage elleni játékot, de sikerült felülkerekednünk rajtuk és teljesítettük a tervet, a legjobb négy csapat között vagyunk.