Strandfoci NB I. 2015

foto2015. augusztus 1. - Idén sem maradt ki az Aramis életéből a strandfoci NB I-es felnőtt és az UP csapatok szereplése sem. Az NB I.-ben idén is a 4. helyen végeztünk az Aramis SE  Da Caterina, míg az U19-es csapatunk 3. helyezést érte el.

Strandfoci UP 2015

foto2015. augusztus 1. - Idén sem maradt ki az Aramis életéből a strandfoci UP csapatok szereplése sem. Az U19-es csapatunk 3. helyezést ért el az Országos bajnokságban. Az elődöntőben a bajnokcsapat Juniortól kaptunk ki, majd a bronzmeccsen 3:0-s hátrányból támadtunk fel és nyertük meg magabiztosan a meccset a fordítást követően a Gyöngyös ellen. Az U17-es csapatunknak nem sikerült jól a Pest megyei szereplése, így ők idén nem tudták megmérettetni magukat országos szinten.

Strandfoci eredmények

foto2013. augusztus 21. - A 2013-as Országos Strandlabdarúgó Bajnokságban U17-es fiatal csapatunk az elődöntőben egy góllal vereséget szenvedett, majd a 3.helyet szerezte meg. Az U19-es gárda egészen  a döntőig menetelt, ahol a tavalyi nagy riválissal a bonyhádi srácokkal küzdöttünk meg újra, ezüst értem sikerült elhoznunk a nagy küzdelemben. Felnőtt csapatunk a 4. helyezést érte el.

Aramis strandfocin

foto2013. július 31. - Nyáron sincs megállás, a szép eredményekkel zárult futsal bajnokság után NB I-es, U19-es és U17-es csapatunk is részt vesz az Országos Strandlabdarúgáson. Az összes csapatunk bejutott a nagy döntőbe, melyet Siófokon rendeznek 2013.08.02-03-án. Az utánpótlás elődöntőket Budaörsön és Bonyhádon rendezték meg, nagyon jól szerepeltünk és mindkét gárdánk első helyen jutott be a strandfoci országos döntőbe.

Strandfoci

Balatonboglár - Döntő , 2004. július 23-25.

A remek abádszalóki szereplésünknek köszönhetően, a 16 csapatos bajnoki döntőnek a negyedik helyről futhattunk neki. A "D" csoportba nyertünk besorolást, ahol a következő csapatok voltak az ellenfeleink: a mindig remek játékosokból álló budapesti FBJ Smidt, a tiszakécskén döntőt játszó debreceni Hungarotarg (Darányi Antallal a soraiban) és a kétszeres országos strandfoci bajnok, győri Sand Stars.

Képes beszámolónk »

Abádszalók, 2004. július 16-18.

Az idei Strandlabdarúgó bajnokságra csak egyetlen helyszínre neveztünk, Abádszalók-Kiskörére, ahol már pénteken megkezdődtek a küzdelmek. Az első mérkőzéseinken kevesen voltunk, úgyhogy Balázs Zoli is a mezőnyben játszott.

Balatonboglár, 2003. augusztus 1-3.

A 2003. évi strandlabdarúgó döntő színhelye a balatonboglári Platán Strand volt. Jó tiszakécskei szereplésünknek köszönhetően a 8. helyen zártuk a pontversenyt. Sajnos Nagy Gábor továbbra sem állhatott a csapat rendelkezésére, így nagy reményeink nem voltak, de szerettünk volna legalább a legjobb négy csapat közé bekerülni.

Tiszakécske, 2003. július 25-27.

A tiszakécskei Thermál Strandon végre már a hagyományainkhoz közelítően szerepeltünk.

RENAULT 60 KUPA, Abádszalók, 2003. július 18-20.

Ezen a hétvégén ismét a homokban rúgtuk a labdát. Most Abádszalókon és Kiskörén próbáltunk jó helyezést elérni. Sajnos hasonló sikerrel tettük, mint egy héttel ezelőtt.

KLUB ALIGA KUPA, 2003. július 11-13.

Ezen a héten mi is elkezdtük a strandfocit. Sajnos több játékosunk nem tudott eljönni Balatonaligára a Club Aliga Kupára, de ne panaszkodjunk.