MVFC Berettyóújfalu 4-3 (3-1) Colorspectrum Aramis

Játékvezetők: Nagy Róbert, Pápai Zoltán, Takács István

MVFC Berettyóújfalu: Pallai - Lovas, Nagy I., Trencsényi, Michel
Cserék: Gál I., Nagy R., Leonardo, Gyöngyösi, Szabó P., Kolompár, Tihanyi
Vezetőedző: Turzó József

Aramis: Tyukász - Nagy G., Sivák, Hasenauer, Roni
Cserék: Öreglaki, Németh P., Frank T., Dávid, Kiss T., Birinyi, Sikur
Vezetőedző: Frank Tamás

Gólszerzők: Nagy I. (5'), Nagy R. (8'), Michel (12'), Trencsényi (33') ill. Öreglaki (11'), Roni (31', 37')

Sárga lap: - ill. Németh P. (5'), Kiss T. (28'), Hasenauer (33'), Nagy G. (38')

Piros lap: Michel (37') ill. -

Elajándékozott pontok

A második fordulóban az évek óta egyik legnehezebb ellenfelünkhöz érkeztünk. A csodálatos új csarnokukban kerülhetett sor a nagy, Berettyóújfalu és Aramis összecsapásra. Rosszul kezdtük a mérkőzést, hiszen hagytuk ellenfelünket 2:0-s vezetéshez jutni. Golyó, a fiatal UP válogatott játékosunk góljával csökkentettük a hátrányunkat, de 1perc múlva újra 2gólos előnyhöz jutott az MVFC. Gyenge játékunknak köszönhetően mindhárom pontunkat a hazai csapatnak ajándékoztuk.

A fordulás után Roni góljával 3:2-re módosítottunk az eredményt, de a hazaiak újra növelték előnyüket. Végig futottunk az eredmény után, de nem tudtunk még csak kiegyenlíteni sem. A mérkőzés izgalmai közé tartozott, hogy mindkét csapat lehetőséget kapott 2-2 büntető megítélésével is további gólszerzéshez, amiből 4 kimaradt helyzetet láthattunk, de sárga ill. piros lapokból nem volt hiány. A mérkőzés vége előtt pár perccel újra Roni tudta helyzetünket értékesíteni, de ez és az 5 a 4 ellenei játék is édes kevés volt még az 1 pont megszerzéséhez is.

Továbbra sem tudtuk megtörni a berettyóújfalui átkot, készülünk a következő meccsünkre, az újonc szombathelyi gárdára.